شماره تماس سمساری در گیشا تهران

پست-ویژه-تصویر

شماره تماس سمساری در گیشا تهران | خریدار لوازم خانگی دست دوم در گیشا تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

خدمات سمساری در گیشا

  • خریدار انواع وسایل برقی دست دوم منزل در گیشا تهران
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در گیشا
  • خریدار انواع مبلمان دست دوم در گیشا
  • خردار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم در گیشا

معرفی گیشا

گیشا نام یکی از محله‌های اصلی تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش) و از جنوب گیشا به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود می باشد.

سمساری گیشا تهران

تاریخچه محله گیشه تهران

موسسان این محله شاپوریان و کی نژاد می باشند. آن ها زمین های بایر که میدان تیر ارتش بودند را خریداری کردند و شکل گیری محله را پی ریزی کردند. نام محله از کنار هم گذاشتن ابتدای نام آنها به وجود آمد که بعدها به گیشا تغییر پیدا کرد. بعد از انقلاب نام این محله، به کوی نصر تغییر داده شد؛ ولی همچنان به گیشا معروف است.

گیشا تهران از جمله محله های مدرن دهه پنجاه بود که دارای امکاناتی مثل تصفیه خانه آب محلی بود. سیستم فاضلاب و خطوط گاز شهری از دیگر تجهیزات این محله بود. یکی از سازه های معروف محله، پل گیشا می باشد. این پل در سال ۵۳ به دستور شهردار وقت، غلامرضا نیک‌پی، توسط یک شرکت بلژیکی ساخته شد. پل گیشا سازه ای فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای و قابل تعویض بود و سال ۹۸ برداشته شد.

شماره سمساری گیشا تهران

سمساری تهران خریدار انواع مبلمان دست دوم در گیشا

نحوه خرید و فروش جنس دست دوم در سمساری گیشا تهران

زمانی که اجناس قدیمی برای فروش دارید و سریعا احتیاج به پول نقد دارید ، می توانید به روش اینترنتی به نزدیکترین سمساری  محل زندگی  خود اطلاع بدهید . شما می توانید اینکار را به روش آنلاین انجام دهید. در حالیکه به فروش به روش  آنلاین علاقه ای ندارید و یا اینکه نمی خواهید هیچگونه هزینه ای برای فروش اینترنتی پرداخت کنید ،  فروش به صورت محلی شما را از پرداخت هزینه و کلیه مشکلات مرتبط به بسته‌بندی و حمل و نقل حفظ می‌کند و البته در بعضی موارد ، فروش محلی مانع نگرانی ما در مورد حمل و نقل کالاهای شکستنی می شود . پیش از اینکه نزد یک سمسار بروید ، داشتن اطلاعات کافی درمورد فروش کالاهای قدیمی، از جمله کالاهایی که شما قصد فروش آن را دارید این اطلاعات می‌تواند شما را در داشتن یک معامله ی رضایت بخش یاری کند .

برای خرید و فروش اجناس دست دوم خود به سمساری در گیشا تهران مراجعه نمایید.

سمساری گیشا تهران

خریدار کولر آبی و گازی دست دوم در گیشا

اگر سری به پشت‌بام خانه‌های قدیمی در مناطق گرم و خشک بزنید به‌احتمال زیاد با کولر آبی و کانال‌های آن روبه‌رو خواهید شد. تولید سرما در کولرهای آبی با تبخیر قطرات آب آمیخته‌شده با ذرات هوا صورت می‌گیرد.خریدار کولر آبی و گازی دست دوم در گیشا آماده خرید کولر های کار کرده شما است.

سمساری خریدار ماشین لباسشویی در گیشا

با بکار گیری از این برنامه، خشک کن ماشین لباسشویی با دور کمتری کار می‌کند. در نتیجه لباس‌ها را کمتر درهم پیچانده و مانع چروک آن‌ها می‌شود.سمساری خریدار ماشین لباسشویی در گیشا می باشد.

سمساری در گیشا بهترین خریدار وسایل منزل با شعبات مختلف در تمامی مناطق پایتخت

شماره سمساری خریدار یخچال در گیشا

سمساری تهران در گیشا آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان گرامی می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی 24 ساعته ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس