طرح تعویض تشک کهنه با نو | خریدار تشک دست دوم در تهران

پست-ویژه-تصویر

طرح تعویض تشک کهنه با نو | خریدار تشک دست دوم در تهران

شاید بارها با تبلیغاتی وسوسه انگیز از این دست برخورد کرده باشید. تبلیغاتی مانند تشک کهنه شما را خریداریم و یا با پرداخت مابه تفاوت تشک نو دریافت کنید. در حال حاضر فارغ از درست یا غلط بودن این کار مساله ایی که وجدان هر فرد درست کاری را به درد می آود این می باشد که قشر کم درآمد جامعه به تصور دریافت تشک نو با کیفیت فوق العاده اقدام به خرید تشک های بی کیفیت کهنه با مواد اولیه نا مرغوب می کنند حال در صورتی که از صدمات جسمانی و هزینه های هنگفت پزشکی بگذریم خصوصیات بارز این تشک ها را بررسی می کنیم.

 • زمانی که شما تشک کهنه خود را در ازای تحویل تشک نو تعویض می کنید. مطمئن باشید افراد سود جو همان تشک را با تعویض رویه با مواد اولیه نامرغوب به شما و یا افراد ساده دل دیگر با روکشی از فریب تحویل می دهند.
 • معمولا افراد با بیماری های مختلف از تشک ها می باشدفاده نموده اند و این بیماری ها به راحتی قابل انتقال خواهد بود .بیماری های پوستی از شایع ترین این بیماری ها می باشد. ضمن آسیب هایی که به جسم و روان شما وارد می شود شاید با چند برابر هزینه ایی که شما می توانید با آن تشک مناسب از مارکی با کیفیت را تهیه کنید هزینه می شود تا درمان انجام شود.
 • هرگز در اینگونه تشک ها به دنبال گارانتی واقعی نباشید چون تولیدکنندگان این تشک ها نمی توانند کیفیت را برای شما گارانتی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمساری آدر الهیه از طریق آدرس زیر در تماس باشید:

https://semsarchi.com/2022/01/%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1/

مشخصات تشک های برند های خوب چیست؟

 • می باشدفاده از مواد اولیه با کیفیت و خط تولید مکانیزه در تولید این ملزومات باعث می شود شما کیفیت و طول عمر بالا را یک جا تجربه نمایید.
 • از مواد اولیه کاملا نو در تولید آنها می باشدفاده می شود در نتیجه  مانع از شیوع بیماری ها خواهد شد.
 • گارانتی واقعی محصول به همراه خدمات در نتیجه  از فروش شما را از خریدی درست و آگاهانه مطمئن خواهد کرد.
 • در بسیاری از سایت های اینترنتی اغلب این محصولات با درصد تخفیف به فروش می رسند در نتیجه  مشتریان می توانند این محصولات را با هزینه مناسب با صرفه اقتصادی تهیه نمایند.

معرفی مارک های مطرح تشک ایران در سال 1401

مارک های رویا، خوشخواب، داتیس، پارمیس ، ویستر، نفیس مارکهای مطرح و با کیفیت در زمینه تولید تشک می باشد. سابقه طولانی و  و تجربه بالا در زمینه تولید کالای خواب و ملزومات آن به همراه کیفیت مواد اولیه این شرکت ها را قابل رقابت با نمونه های خارجی آن نموده می باشد.

مدل های مارک رویا

·         فنر منفصل

 1. تشک رویا اولترا پلاس
 2. تشک رویا اولترا ۱
 3. تشک رویا اولترا ۲
 4. تشک رویا اولترا ۳
 5. تشک رویا اولترا ۴

·         فنر متصل

 1. تشک رویا بونل ۱
 2. تشک رویا بونل ۲
 3. تشک رویا بونل ۳
 4. تشک رویا بونل ۴
 5. تشک رویا بونل ۵

·         طبی

 1. تشک رویا مدیکال پلاس
 2. تشک رویا مدیکال ۱
 3. تشک رویا مدیکال ۲
 4. تشک رویا مدیکال ۳

 

لطفا در شرایط کرونا ویروس توجه به سلامت خانواده و عزیزانمان را قربانی هزینه کمتر نکنیم به کالای خواب اهمیت دهیم و با تهیه بهترین و با کیفیت ترین مارک تا سالها خود را از دغدغه تهیه کالای خواب رها کنید.ضمنا شما می توانید با خریدی هوشمندانه از فروشگاه اینترنتی سمساری تهران با نماد اعتماد از مزیت های یک خرید آسان و اینترنتی می باشدفاده نمایید . محصول خود را در خانه و به دور از شلوغی بازار و خرید حضوری سفارش دهید از اعضای خانواده مشورت بگیرید تنوع مارک و محصول را مشاهده کنید. کالای خواب را درب منزل ، در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید. و پرداخت را در محل انجام دهید.و از خدمات در نتیجه  از فروش تعویض در ۴۸ ساعت در صورت معیوب بودن کالا می باشدفاده نمایید.

طرح تعویض تشک کهنه با نو در تهران

در طرح تعویض تشک کهنه با نو در شرق تهران کمتر فروشگاهی تشک دست دوم شما را خریداری می کنند، باید مراقب باشید که تشک تعمیری یا می باشدفاده شده به شما فروخته نشود.

طرح تعویض تشک در محل و منزل

کارشناس فنی مجموعه کالای خواب رویان برای راحتتر کردن خرید شما مشتریان عزیز فقط در تهران به صورت حضوری در محل حاضر می شوند و در نتیجه  از بررسی، مبلغ تشک کهنه را در تشک نو لحاظ می کنند. و برای این بازدید هزینه ایاب و ذهاب مبلغ ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده می باشد.

مطالب مرتبط سمساری تهران
سمساری یخچال کارکرده در کرج
سمساری یخچال کارکرده در کرج

سمساری یخچال کارکرده در کرج سایت سمساری خریدار یخچال دست دوم در کرج می باشد. شماره تماس سمساری:09122981306 شماره تماس Read more

سمساری یخچال کارکرده در چیتگر
سمساری یخچال کارکرده در چیتگر

سمساری یخچال کارکرده در چیتگر      تهران سایت سمساری خریدار یخچال دست دوم در چیتگر      تهران می باشد. شماره تماس سمساری:09122981306 Read more

سمساری یخچال کارکرده در تهرانسر
سمساری یخچال کارکرده در تهرانسر

سمساری یخچال کارکرده در تهرانسر      تهران سایت سمساری خریدار یخچال دست دوم در تهرانسر      تهران می باشد. شماره تماس سمساری:09122981306 Read more

سمساری یخچال کارکرده در مسعودیه
سمساری یخچال کارکرده در مسعودیه

سمساری یخچال کارکرده در مسعودیه     تهران سایت سمساری خریدار یخچال دست دوم در مسعودیه     تهران می باشد. شماره تماس سمساری:09122981306 Read more

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی 24 ساعته ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس