سمساری یخچال کارکرده در پیروزی

پست-ویژه-تصویر

سمساری یخچال کارکرده در پیروزی تهران

سایت سمساری خریدار یخچال دست دوم در پیروزی تهران می باشد.

شماره تماس سمساری:09122981306

شماره تماس بهترین سمساری خریدار یخچال در پیروزی تهران

جهت فروش انواع یخچال با سمساری خریدار یخچال در پیروزی تهران در تماس باشید.

معرفی یخچال فریزر دوقلو و ساید بای ساید

یخچال فریزر های دو قلو نوعی گوناگون از یخچال ها می باشد. این دسته از یخچال ها با توجه به اینکه شباهت بسیار زیادی به یخچال های ساید بای ساید دارند ولی از لحاظ امکانات خیلی پایینتر از یخپال های ساید بای ساید هستند.

تصمیم گیری در این خصوص نیازمند فاکتورهایی می باشد که بهتر است قبل از خرید به راهنمای خرید یخچال مناسب در سایت فنی کارا مراجعه کنید. تجربه بدست آمده در سال ها فعالیت در زمینه مشاوره به مشتریان برای تصمیم گیری انتخاب بین دو نوع یخچال ساید بای ساید و یا دوقلو، می‌توانیم به نکات زیر برای سهولت انتخاب شما اشاره کنیم.

چنانچه برای خرید جهیزیه به مراکز لوازم خانگی مراجعه کرده اید، بهتر است که خرید یخچال فریزر خود را تا زمان انتخاب منزل مناسب به تعویق بیندازید. اما اگر در تهیه لوازم خود عجله دارید، پیشنهاد می کنیم یخچال فریزر ساید بای ساید ۲۸ فوت طراحی شده است خریداری کنید. علت آن است که در اغلب آپارتمان ها کابینت ها را بر اساس یخچال فریزر ساید بای ساید طراحی می کنند.

اما چنانچه از نظر جای کابینت دستتان باز بوده و محدودیتی ندارید می توانید بین دوقلو و ساید بای ساید با در نظر گرفتن ویژگی‌های هر یک انتخاب مورد علاقه خود را داشته باشید. همیشه فضای مورد نیاز برای یخچال فریزر دوقلو ۱۲۵ سانتی متر و برای سایدبایساید ۹۵ سانتیمتر می باشد.

شناخت یخچال فریزر دوقلو

در برخی از کشور ها یخچال فریزر دوقلو به عنوان زیرمجموعه‌ای از یخچال های ساید بای ساید شناخته می شود. در این مدل، یخچال و فریزر از یکدیگر جدا هستند که می‌توان آنها را به صورت مجزا در محیط آشپزخانه قرار داد. فریزرهای یخچال دوقلو که وظیفه اصلی آنها منجمد کردن می باشد هیچ شباهتی به ساید بای ساید ها ندارد و عموما به جای طبقه بندی شده دارای کشو های مجزا هستند. همچنین برعکس یخچال های ساید بای ساید سیستم یخساز و آبدهی روی بدنه برای آنها در نظر گرفته نشده است.

بهتر است خرید یخچال را با وسواس خاصی انجام دهید و کلیه معیارهای لازم را برای خرید به کار بگیرید و از یک متخصص حرفه ایی در این زمینه نیز راهنمایی بخواهید. چنانچه بعد از خرید یخچال در خصوص نصب و راه اندازی نیاز به یک متخصص داشتید بهتر است به سایت فنی کارا سری بزنید.

مزیت های یخچال فریزر دوقلو

چنانچه بین دو راهی برای خرید یخچال بین نوع ساید بای ساید و دوقلو آن قرار گرفته اید پیشنهاد ما مطالعه مزیت و معایب این دو یخچال است. میتوانیم معایب و مزیت های آن را برایتان نام ببریم؛ تا انتخاب این نوع یخچال برایتان آسان تر باشد!

بانوان خانه که به دنبال فضای بزرگ و مجزا برای قسمت فریزر هستند، بهتر است از یخچال فریزر دوقلو استفاده کنند. چرا که در یخچال فریزر دو قلو، نسبت به یخچال ساید بای ساید، مکان بیشتر و بزرگتری برای فریزر در نظر گرفته شده است.

  • جادار با فضای بزرگ
  • نسبت به یخچال های ساید بای ساید ارزان‌تر
  • فضای بزرگ و جادار برای فریزر
  • دوام و عمر طولانی
  • قابلیت جدا کردن و نگهداری یخچال و فریزر در قسمت های مختلف آشپزخانه
  • طبق اطلاعات جمع آوری شده از مشتریانی که یخچال دوقلو تهیه کردند هرگزاز کمبود فضا گله و شکایتی نداشته اند!

ایرادات یخچال فریزر دوقلو

  • در صورتی که آشپزخانه شما کوچک باشد نمی‌توانید از این نوع یخچال فریزر استفاده کنید. چرا که جای زیادی را اشغال کرده و بزرگ و سنگین است. اگر چه یخچال فریزر دوقلو را میتوان از یکدیگر سوا کرد، اما باز هم در آشپزخانه های کوچک جلوه بصری زیبایی را نخواهید داشت.
  • بسیاری از شرکتها و کارخانه های تولید کننده یخچال بر روی مدل ساید بای ساید متمرکز بوده و رضا طراحی یخچال فریزر دوقلو جدید و مدرن شده است و با همان اشکال قدیمی عرضه می‌شود.
  • مصرف برق یخچال های دوقلو به علت دارا بودن دو موتور مجزا بیشتر از سایر یخچال فریزر ها مانند ساید بای ساید است.

فروش یخچال دست دوم در پیروزی تهران

جهت فروش یخچال دست دوم در پیروزی تهران با ما تماس بگیرید.

پست-ویژه-تصویر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی 24 ساعته ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس