تاریخچه برند آاگ

تاریخچه شرکت جنرال الکتریک (Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft) که اکنون با نام تجاری AEG شناخته می شود ، به بیش از 120 سال قبل برمی گردد، که شامل نه تنها مهندسی و طراحی خلاقانه ، بلکه میراث تفکر نیز می باشد. طراح مشهور این صنعت پیتر بهرنس می باشد.

جنرال الکتریک در ابتدا در سال 1883 تاسیس شد ، اما در سال 1887 نام خود را به آنچه اکنون به عنوان AEG شناخته می شود تغییر داد. بنیانگذار این شرکت ، Emil Rathenau (1815-1938) ، از حامیان سود بالا بود و از نخستین افرادی بود که خط تولید آلمان را تأمین کرد.

او مردی بود که هیچ مشکلی با کار 15 ساعته در روز نداشت و موفق شد شرکت خود را در زمینه مهندسی برق توسعه دهد و در صنعت نوآوری کند. اولین محصولی با نام APG یک لامپ الکتریکی بود ، اما این شرکت به دنبال نوآوری و پتانسیل در سایر وسایل برقی نیز هست. در پایان قرن نوزدهم ، صنعت در آلمان به سرعت رشد کرد.

نام تجاری AEG در آغاز به زمینه تجهیزات الکتریکی برای ساخت و تولید محصولاتی همچون: لامپ – موتور – ژنراتور اختصاص داشت. در آغاز ، این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید و تولید انتقال “AC” گسترش داد. در اوایل قرن بیستم ، این فن آوری یکی از جدیدترین و مدرن ترین فن آوری های زمان خود بود و این مشکل مارک AEG را به سمت بسیاری از اختراعات را به دست آورید ، به ویژه در زمینه مهندسی برق ، “AEG” نامیده می شود. دهان به دهان موجب می شود شرکت فاکتورهای معتبر این برند را بیشتر و بیشتر کند.

داستان لگوی برند آاگ AEG

نام AEG به معنای (Allgemeine Elektricitats-Geselschaft) است که در زبان آلمانی به معنی “شرکت برق عمومی” می باشد. البته نام آن در ابتدای تاسیس شرکت ادیسون الکتریک بود که در سال 1887 با نام کنونی آن AEG شناخته می شد.

بیشتر بخوانید:  سمساری در الهیه تهران

لگوی برند آاگ AEG شرکت آلمانی همان نام تجاری می باشد که به صورت مخفف نوشته شده و این آرم در تمام دنیا شناخته شده است. شعار AEG به زبان آلمانی “Aus Erfahrung Gut” است. واضح است که آن شرکت آلمانی تجربه را عنوان تجارت خود می دانست.

جنگ جهانی دوم

جنگ جهانی دوم برند آاگ AEG را به ورشکستگی رساند ، چون در آلمان شرقی فروش خود را از دست داد و با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم کرد. برای جلوگیری از این ورشکستگی ، شرکت به فرانکفورت انتقال پیدا کرد و با یک شرکت دیگر ادغام شد.

اما ادغام با شرکت جدید نیز AEG را از مشکلات مالی آن نجات نداد و در سال 1983 سازنده مجبور شد قسمتی از سهام خود را بفروشد. دو سال بعد ، در سال 1985 ، دایملر-بنز سهام باقیمانده AEG را در موتورهای الکتریکی و انتقال نیرو خریداری کرد ، اما تلخی ادامه یافت و شرکت در آستانه ورشکستگی قرار گرفت.

احتمالاً الان می پرسیدید که چه اتفاقی افتاد که برند آاگ AEG حفظ شد و ما در حال حاضر محصولات آن را می بینیم؟ پاسخ این است که در طول این سال ها شرکت لوازم خانگی سازنده آلمانی را خریداری کرده و این بار برخلاف همه زمان های گذشته موفق به تاسیس مجدد این تولید کننده و بازگشت آن به رقابت شد.

ابزار آلات برند آاگ AEG

با صنعتی شدن جهان امروز، احتیاج به ابزار برقی نیز افزایش یافت چون این ابزار در کارگاه و کارخانه های کشتی سازی و خودروسازی مورد نیاز بود، که فرصت بسیار بزرگی برای رشد صنعت ابزار برقی بود.

بیشتر بخوانید:  سمساری در دربند

نه تنها این یک موقیعت برای رشد آ.إ.گ در صنعت الکترونیک و حمل و نقل بود، بلکه موقیعتی را برروی این شرکت گشود تا بتواند در تشکیلات اقتصادی دیگر وابسته به این صنعت نیز سرمایه گذاری کند.

در سال 1898، برند آاگ AEG نخستین دریل شارژی خود را تولید می کند که 7.5 کیلوگرم وزن دارد و می تواند یک سوراخ به عمق شش میلی متر در فولاد ایجاد کند. ورود چنین فناوری در تولید ابزار ، گامی بزرگ برای این شرکت بود. در آغاز قرن جدید ، APG موفق به ورود به بازار جهانی شد و این شرکت توانست خود را به عنوان تولید کننده ابزار قدرت حرفه ای با کیفیت در زمینه ساخت و ساز ، نجاری و صنعت تثبیت کند.

یخچال AEG مدلRMB86111NW

انرژی و صدا

ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW سایدی بسیار صدای کمی دارد و بسیار کم مصرف است . صدای این محصول معادل ۴۴ دسی بل است و نمودار مصرف انرژی این ساید +A می باشد .

 

مصرف انرژی

انرژی ای که ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW در هر ۲۴ ساعت مصرف میکند ۱٫۲۹۳K است و مصرف انرژی این ساید در هرسال چیزی معادل ۴۴۲KWH می باشد .

 

صفحه نمایشگر

صفحه نمایشگر ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW لمسی می باشد و هشدار هایی در زمان باز بودن درب یخچال و فریزر به کاربران می دهد برای مواقعی که درب یخچال باز است و یا کامل و مناسب بسته نشده است .

 

سیستم بدون برفک

یکی از عمده ترین مشکلات بخش فریزر بعضی یخچالها این است که بعداز مدتی استفاده شروع به تولید برفک میکنند که ازبین بردن آنها کاری بسیار مشکل است و وقت شما را خواهد گرفت . یخچالهای آاگ تماما بدون برفک هستند و حتی پس از استفاده های طولانی از این محصول نیز شما شاهد حتی اندکی برفک نیز نخواهید بود .

بیشتر بخوانید:  سمساری در خیابان مظاهری

 

ظرفیت

ظرفیت یخچال و فریزر ساید بای ساید آاگ مدل ۹ به این حالت است که یخچالش دارای ظرفیت خالص۳۴۸ لیتر است و فریزر آن ۱۷۹ لیتر ظرفیت دارد که برای یک ساید ظرفیت بسیار مناسبی است و کارران با خرید این ساید دیگر از مشکل جابرای موادغذایی شان نخواهند داشت .

 

ابعاد

طول ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW معادل ۷۳ سانتیمتر ، عرض آن ۹۱ سانتیمتر و ارتفاع آن ۱۷۸ سانتیمتر است . در این ساید سعی براین بوده که از حداکثر فضای داخلی استفاده شود و به همان میزان فضایی که اشغال میکند به شما امکان استفاده دهد.

 

درباره ی فریزر

گنجایش انجماد ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW ، ۱۳ کیلوگرم در هر ۲۴ ساعت است و برای هنگامی هم که برق قطع میشود سیستم داخلی این محصول برای مدت زمان ۴ ساعت عمل ذخیره سازی سرما را پوشش میدهد .

 

طبقات

ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW سایدی بسیار جا دار می باشد و شمارا از لحاظ ظرفیت بسیار راضی خواهد کرد . در بخش یخچال این محصول ۴ طبقه و ۲ کشو قراردارد که علاوه برآن در قسمت درب یخچال این محصول نیز ۵ طبقه قراردارد که به شما ظرفیت بیشتری برای استفاده از یخچال و قراردادن موادغذایی تان میدهد.  در بخش فریزر این محصول شما ۳ طبقه جادار و ۲ کشوی بزرگ را خواهید داشت که علاوه برآن ۴ طبقه نیز در بخش درب فریزر این محصول مشاهده خواهید کرد .

 

سلامت

یکی از ویژگی هایی که ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW دارد  این است که موادغذایی تان رابرای مدت زمان بیشتری تازه و باعطرو طعم واقعی خودش حفظ میکند و علاوه برآن دارای سیستم تصفیه هواست تا موادغذایی شماراازهرگونه آلودگی های محیطی در امان نگهدارد .

 

تنظیمات دمایی

ساید بای ساید آاگ مدل RMB 86111NW دارای ۳ درجه تنظیمات دمایی است تا شما مطابق نیازتان و ماده غذایی تان آنها را انتخاب کرده و شاهد طاروت وتازگی موادغذایی تان باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *