شماره تماس سمساری در شهرک نفت تهران

پست-ویژه-تصویر

سمساری در تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

معرفی شهرک نفت تهران

شهرك نفت در اطراف بزرگراه ارتش واقع شده است و یکی از بهترین محلات بالا شهر تهران می باشد که خوش آب و هوا است و اکثر زمین‌های این محله در اختیار کارکنان وزارت نفت است و امکاناتی که در این محله تاسیس شده به قدری وسیع و گسترده است که هر کسی که در این محله زندگی می‌کند می‌تواند به آسانی به امکانات شهرک نفت دسترسی داشته باشد.

آب و هوای شهرک نفت

این محله‌ی خوش آب و هوا به دلیل نزدیکی به شمیرانات موجب شده که آب و هوای بسیارمساعدی داشته باشد. بوستان‌های زیادی به هوای خوب این محله بسیار کمک می‌کند. وجود چندین مرکز ورزشی و تفریحی نیز باعث آرامش بیشتر ساکنین این منطقه شده است. شما در محله شهرک نفت همیشه به آب و هوای تمیز و سرشار از اکسیژن دسترسی دارید و این باعث می‌شود که نسبت به خرید واحد آپارتمانی در این محله تمایل بسیار زیادی داشته باشید.

محدودیت ترافیکی در شهرک نفت تهران وجود ندارد و ماشین‌ها در هر ساعت از شبانه روز در این محدوده مجاز به تردد هستند.

روش خرید و فروش جنس دست دوم در سمساری شهرک نفت تهران

هنگامی که اجناس قدیمی برای فروش دارید و سریعا احتیاج به پول نقد دارید ، می توانید به روش اینترنتی به نزدیکترین سمساری  محل زندگی  خود اطلاع بدهید . شما می توانید اینکار را به روش آنلاین انجام دهید. در حالیکه به فروش به روش  آنلاین علاقه ای ندارید و یا اینکه نمی خواهید هیچگونه هزینه ای برای فروش اینترنتی پرداخت کنید ،  فروش به صورت محلی شما را از پرداخت هزینه و کلیه مشکلات مرتبط به بسته‌بندی و حمل و نقل حفظ می‌کند و البته در بعضی موارد ، فروش محلی مانع نگرانی ما در مورد حمل و نقل کالاهای شکستنی می شود . پیش از اینکه نزد یک سمسار بروید ، داشتن اطلاعات کافی درمورد فروش کالاهای قدیمی، از جمله کالاهایی که شما قصد فروش آن را دارید این اطلاعات می‌تواند شما را در داشتن یک معامله ی رضایت بخش یاری کند .

برای خرید و فروش اجناس دست دوم خود به سمساری در شهرک نفت تهران مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی 24 ساعته ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس