خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان معلم تهران

آدرس سمساری در خیابان معلم تهران – شماره تماس سمساری در خیابان معلم تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

خدمات سمساری در خیابان معلم

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در خیابان معلم
  • خریدار انواع فرش دست دوم در خیابان معلم
  • خریدا انواع مبل دست دوم
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در خیابان معلم

فروش فرش دست بافت کار کرده در خیابان معلم

سالیان زیادی است که فرش دست بافت در کشور ایران بسیار مورد علاقه مردم بوده است. علت این امر را میتوان نقش ونگار فرش های دست بافت و همچنین کیفیت این فرش ها دانست.

این فرش ها هنر دست نقاط مختلف از کشور ایران می باشد که هنرنمایی ایران و ایرانی می باشد. فرش های دست بافت جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانیان دارد. بسیاری علاقه دارند که در دکور خانه های خود از این هنر زیبا استفاده کنند. و به تنوع آن اهمیت ویژه ای میدهند اما نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بالای این فرش ها می باشد که شاید برای همه امکان تعویض زود به هنگام فرش وجود نداشته باشد.

اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به تعویض  فرش دست بافت خود دارید می توانید این فرش ها را به صورت کار کرده و تمیز از سمساری تهران در خیابان معلم با قیمت مناسب تهیه فرمایید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

بیشتر بخوانید:  قیمت گذاری لوازم خانگی دست دوم در تهران

معرفی خیابان معلم تهران

خیابان معلم در منطقه 7 تهران قرار دارد و از محله‌های حشمتیه، قصر و عباس آباد – اندیشه عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند خیابان معلم در آن واقع شده‌است. خیابان معلم به معابر مهمی مانند جاده قدیم شمیران، شریعتی، مرودشت، امجدی منش، گوهری و همچنین سروش متصل شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *