سمساری خریدار سرویس آشپزخانه دست دوم و نو در تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

معرفی سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه شامل یکسری وسایل کاربردی و غیربرقی در آشپزخانه می‌شوند که به دلیل شکل ظاهری و جمع‌و‌جور بودن آنها یکی از اولین انتخاب‌های عروس خانم‌ها هنگام خرید جهیزیه می‌باشد. این ست‌ها زیبا، باکیفیت، مدرن، کاربردی، بادوام و… هستند و معمولا خانم‌های مشکل پسند هم به راحتی می‌توانند انتخاب درست و زیبایی داشته باشند. این سرویس‌ها شامل: سطل برنج( با پیمانه یا بدون پیمانه) سطل قند و شکر، جاحبوباتی، جای ادویه، جاقاشقی، ترازو آشپزخانه، سطل زباله و … می‌باشد. با خرید این سرویس وسایل مورد نیازتان برای یک آشپزی فوق‌العاده همیشه در دسترستان خواهد بود و در یک قسمت از آشپزخانه‌ی شما متمرکز می‌شوند. به دلیل اینکه تمام ادویه و حبوبات شما در یک جا جمع شده‌اند، دیگر نیازی نیست که برای پیدا کردن هرکدام، همه‌ی کابینت‌ها را بگردید، پس عملا در زمان هم صرفه‌جویی می‌شود و غذای شما خیلی سریع‌تر آماده خواهد شد. پس می‌توان گفت وظیفه‌ی اصلی این ست‌های آشپزخانه نظم دهی به محیط آشپزخانه و در دسترس بودن همه‌ی وسایل است.

خریدار سرویس آشپزخانه دست دوم و نو در تهران

چطور میتوانیم یک سرویس پارچه ای آشپزخانه خوب را از نوع بیکیفیت آن تشخیص بدهیم؟

توجه به جنس پارچه و کیفیت دوخت در سرویس پارچه ای آشپزخانه اهمیت بسیار بالایی دارد، چرا که یک سرویس نامرغوب در اولین شستشوها، بی رنگ و رو می شود و در اثر کمترین حرارت جمع شده و شکل اولیه خود را هم از دست می دهد.

بیشتر بخوانید:  سمساری در گیشا

برای اینکه بتوانید یک سرویس پارچه ای مرغوب را از نوع نامرغوب آن تشخیص دهید، باید در اولین مرحله جنس، لطافت و تراکم بافت آن را زیر نظر بگیرید. پارچه های نخی که از الیاف مصنوعی و پلاستیکی در ساخت آن ها استفاده شده است، حالتی زبر یا در اصطلاح عامیانه آهاردار داشته و در بین بافت تار و پود آن فاصله بسیار کمی وجود دارد که با کمی تمرکز به راحتی می توانید آن را ببینید. این در حالی است که پارچه ای مرغوب دارای بافت بسیار منسجمی هستند و زمانی که شما آن ها را لمس می کنید نرمی و لطافت تار و پود آن را احساس خواهید کرد.

خریدار سرویس آشپزخانه دست دوم و نو در تهران

خریدار سرویس آشپزخانه نو در تهران

شما می توانید سرویس آشپزخانه خود را با قیمتی منصفانه هم اکنون به فروش برسانید.

لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس

 1. زیر قابلمه ای
 2. پیش بند
 3. دستگیره
 4. حوله ی آشپزخانه
 5. سرویس دم کنی
 6. دستکش فر
 7. دستگیره یخچال
 8. زیر بشقابی
 9. دستمال
 10. کاور دستگیره گاز
 11. کاور دستگیره یخچال
 12. جعبه نان رومیزی
 13. جعبه سبزی رومیزی
 14. دستگیره دسته ی قابلمه
 15. جا حوله ایی
 16. گاور گاز
 17. کاور سماور
 18. کاور قوری
 19. کاورهای شیک شیشه ی مربا
 20. نم گیر

خریدار سرویس آشپزخانه دست دوم و نو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *