سمساری در بلوار دادمان تهران

آدرس سمساری در تجریش تهران – شماره تماس سمساری در تجریش

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

سمساری در بلوار دادمان

خدمات سمساری در بلوار دادمان

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در دادمان
  • خریدار انواع مبل دست دوم در دادمان
  • خریدار فرش دستباف دست دوم در دادمان
  • خریدار انواع یخچال و کولرگازی دست دوم در دادمان
  • خریدار خرده لوازم انباری در دادمان

بلوار دادمان تهران یکی از خیابان‌های مهم و معروف است که به دلیل موقعیت مرکزی و ترافیک شلوغ، از اهمیت بسیاری برخوردار است. این خیابان از میدان دادمان شروع شده و تا میدان شیخ بهایی امتداد دارد. خیابان بلوار دادمان به دلیل وجود بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه‌های معتبر، ادارات، بانک‌ها و سازمان‌ها، برای فعالیت‌های تجاری و اداری، بسیار مناسب است. سمساری خیابان دادمان نیز همینجا میباشد.

در این خیابان، فعالیت سمساری به عنوان یکی از فعالیت‌های تجاری مهم و پردرآمد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. سمساری در خیابان بلوار دردانش شامل فعالیت‌هایی مانند خرید، فروش، رهن و اجاره ملک، خرید و فروش خودرو، خرید و فروش مصالح ساختمانی و تجهیزات خانگی و … می‌شود.

سمساری در بلوار دادمان

از مزایای فعالیت سمساری بلوار دادامان می‌توان به بالا بودن قیمت ملک و خودرو در این منطقه، فعالیت بسیاری از ادارات و سازمان‌ها، حضور افراد ثروتمند و متمول و مهاجران جدید به این منطقه اشاره کرد. همچنین، فعالیت سمساری در دادمان تهران با توجه به ترافیک شلوغ، به صورت آنلاین نیز انجام می‌شود و این امر می‌تواند برای افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند، به عنوان یک گزینه مناسب محسوب شود.

بیشتر بخوانید:  خریدار گرامافون دست دوم | خریدار گرامافون قدیمی در تهران

سمساری خریدار ماشین لباسشویی در بلوار دادمان

چنانچه می‌خواهید ماشین لباسشویی خود را در ساعات حداقل مصرف برق مثل نیمه شب‌ها فعال کنید و یا همزمان با اوقاتی که بیرون از منزل به سر برده یا در حال استراحت هستید شستشوی لباس‌های خود را هم انجام دهید، می‌توانید دکمه مربوط به این برنامه را فعال کنید و زمان شروع و پایان کار دستگاه و برنامه شستشوی مورد نظر خود را تنظیم کنید. سمساری خریدار ماشین لباسشویی در دادمان می باشد. با سمساری در بلوار دادمان در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *