خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان پلیس تهران

آدرس سمساری در خیابان پلیس تهران – شماره تماس سمساری در خیابان پلیس تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

خدمات سمساری در خیابان پلیس

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در خیابان پلیس
  • خریدار انواع فرش دست دوم در خیابان پلیس
  • خریدا انواع مبل دست دوم
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در خیابان پلیس

فروش فرش دست بافت کار کرده در خیابان پلیس

سالیان زیادی است که فرش دست بافت در کشور ایران بسیار مورد علاقه مردم بوده است. علت این امر را میتوان نقش ونگار فرش های دست بافت و همچنین کیفیت این فرش ها دانست.

این فرش ها هنر دست نقاط مختلف از کشور ایران می باشد که هنرنمایی ایران و ایرانی می باشد. فرش های دست بافت جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانیان دارد. بسیاری علاقه دارند که در دکور خانه های خود از این هنر زیبا استفاده کنند. و به تنوع آن اهمیت ویژه ای میدهند اما نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بالای این فرش ها می باشد که شاید برای همه امکان تعویض زود به هنگام فرش وجود نداشته باشد.

اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به تعویض  فرش دست بافت خود دارید می توانید این فرش ها را به صورت کار کرده و تمیز از سمساری تهران در خیابان پلیس با قیمت مناسب تهیه فرمایید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

بیشتر بخوانید:  خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان مجلسی تهران

معرفی خیابان پلیس تهران

پلیس در محله شریعتی شمال تهران و در خیابان زلفی،خیابان مولوی قرار دارد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بازار منسوجات عبدل آباد و سرای محله شهرک شریعتی و جایگاه CNG شقایق و بازارچه احسانی عبدل آباد و شهرداری منطقه ۱۹ تهران قرار دارد. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه اتوبوس مترو شریعتی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این محل، ایستگاه اتوبوس دارالقرآن می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌ گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *