سمساری در خیابان فرجام تهران

خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان فرجام تهران

آدرس سمساری در خیابان فرجام تهران – شماره تماس سمساری در خیابان فرجام تهران

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

خدمات سمساری در خیابان فرجام

  • خریدار یخچال و لباسشویی در اوین
  • خریدار مبل
  • خریدار فرش دست باف
  • خریدار لوازم برقی

معرفی خیابان فرجام تهران

خیابان فرجام غربی در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های علم و صنعت، نیروی دریایی و نارمک عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند شورایاری و سرای محله علم و صنعت در آن واقع شده‌اند. سمساری در خیابان فرجام نیز در همین حوالی قرار دارد.
خیابان فرجام غربی به معابر مهمی مانند بزرگراه باقری، هنگام، فرجام شرقی، دکتر آیت، سراج (مظفری نیا)، طرقی، حیدرخانی، شهید طباطبائی نسب، اردیبهشت، نیروی دریایی، شهید برادران احد زاده، عبادی، رفیعی، بوعلی، برادران باقری، صالحی، آزادگان، چهل و نهم، نظامی، والائیان و همچنین آبگون متصل گردیده است.

سمساری در خیابان فرجام تهران

خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان فرجام

سمساری صابری بهترین خریدار لوازم خانگی دست دوم در خیابان فرجام تهران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون به ما زنگ بزنید. ما سمساری در خیابان فرجام هستیم.

سمساری آنلاین در فرجام

امروزه سمساری آنلاین در فرجام پدیده ای می باشد که مثل تمامی سرویس های اینترنتی داغ این روزها پای به عرصه گذاشته است. در حقیقت با ایجاد نمودن فضای اینترنت کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی با روشی نو و مدرن برای درآمدزایی در اغلب مشاغل رو به رو شده اند. زیرا دیگرنمی خواهد جهت خرید و فروش لوازم خانگی دست دوم در پی سمساری های محلی و یا وانتی های کوچه و بازار بود.

بیشتر بخوانید:  سمساری در خیابان آزادی تهران

امانت فروشی صابری یکی از معروفترین سمساری ها در فرجام بوده که فعالیت خود را در نواحی بسیاری در سطح شهر تهران مانند مرزداران، سعادت آباد، منیریه، الهیه، شریعتی، فرمانیه و… تلاش نموده است خدمات خود را به راحتی به مشتریان ارایه بدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمساری در فرجام تماس بگیرید.

هم اکنون با خریدار لوازم خانگی در تهران در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *