طرح تعویض تشک کهنه با نو | خریدار تشک دست دوم در تهران

پست-ویژه-تصویر

طرح تعویض تشک کهنه با نو | خریدار تشک دست دوم در تهران

شاید بارها با تبلیغاتی وسوسه انگیز از این دست برخورد کرده باشید. تبلیغاتی مانند تشک کهنه شما را خریداریم و یا با پرداخت مابه تفاوت تشک نو دریافت کنید. در حال حاضر فارغ از درست یا غلط بودن این کار مساله ایی که وجدان هر فرد درست کاری را به درد می آود این می باشد که قشر کم درآمد جامعه به تصور دریافت تشک نو با کیفیت فوق العاده اقدام به خرید تشک های بی کیفیت کهنه با مواد اولیه نا مرغوب می کنند حال در صورتی که از صدمات جسمانی و هزینه های هنگفت پزشکی بگذریم خصوصیات بارز این تشک ها را بررسی می کنیم.

 • زمانی که شما تشک کهنه خود را در ازای تحویل تشک نو تعویض می کنید. مطمئن باشید افراد سود جو همان تشک را با تعویض رویه با مواد اولیه نامرغوب به شما و یا افراد ساده دل دیگر با روکشی از فریب تحویل می دهند.
 • معمولا افراد با بیماری های مختلف از تشک ها می باشدفاده نموده اند و این بیماری ها به راحتی قابل انتقال خواهد بود .بیماری های پوستی از شایع ترین این بیماری ها می باشد. ضمن آسیب هایی که به جسم و روان شما وارد می شود شاید با چند برابر هزینه ایی که شما می توانید با آن تشک مناسب از مارکی با کیفیت را تهیه کنید هزینه می شود تا درمان انجام شود.
 • هرگز در اینگونه تشک ها به دنبال گارانتی واقعی نباشید چون تولیدکنندگان این تشک ها نمی توانند کیفیت را برای شما گارانتی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمساری آدر الهیه از طریق آدرس زیر در تماس باشید:

https://semsarchi.com/2022/01/%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1/

مشخصات تشک های برند های خوب چیست؟

 • می باشدفاده از مواد اولیه با کیفیت و خط تولید مکانیزه در تولید این ملزومات باعث می شود شما کیفیت و طول عمر بالا را یک جا تجربه نمایید.
 • از مواد اولیه کاملا نو در تولید آنها می باشدفاده می شود در نتیجه  مانع از شیوع بیماری ها خواهد شد.
 • گارانتی واقعی محصول به همراه خدمات در نتیجه  از فروش شما را از خریدی درست و آگاهانه مطمئن خواهد کرد.
 • در بسیاری از سایت های اینترنتی اغلب این محصولات با درصد تخفیف به فروش می رسند در نتیجه  مشتریان می توانند این محصولات را با هزینه مناسب با صرفه اقتصادی تهیه نمایند.

معرفی مارک های مطرح تشک ایران در سال 1401

مارک های رویا، خوشخواب، داتیس، پارمیس ، ویستر، نفیس مارکهای مطرح و با کیفیت در زمینه تولید تشک می باشد. سابقه طولانی و  و تجربه بالا در زمینه تولید کالای خواب و ملزومات آن به همراه کیفیت مواد اولیه این شرکت ها را قابل رقابت با نمونه های خارجی آن نموده می باشد.

مدل های مارک رویا

·         فنر منفصل

 1. تشک رویا اولترا پلاس
 2. تشک رویا اولترا ۱
 3. تشک رویا اولترا ۲
 4. تشک رویا اولترا ۳
 5. تشک رویا اولترا ۴

·         فنر متصل

 1. تشک رویا بونل ۱
 2. تشک رویا بونل ۲
 3. تشک رویا بونل ۳
 4. تشک رویا بونل ۴
 5. تشک رویا بونل ۵

·         طبی

 1. تشک رویا مدیکال پلاس
 2. تشک رویا مدیکال ۱
 3. تشک رویا مدیکال ۲
 4. تشک رویا مدیکال ۳

 

لطفا در شرایط کرونا ویروس توجه به سلامت خانواده و عزیزانمان را قربانی هزینه کمتر نکنیم به کالای خواب اهمیت دهیم و با تهیه بهترین و با کیفیت ترین مارک تا سالها خود را از دغدغه تهیه کالای خواب رها کنید.ضمنا شما می توانید با خریدی هوشمندانه از فروشگاه اینترنتی سمساری تهران با نماد اعتماد از مزیت های یک خرید آسان و اینترنتی می باشدفاده نمایید . محصول خود را در خانه و به دور از شلوغی بازار و خرید حضوری سفارش دهید از اعضای خانواده مشورت بگیرید تنوع مارک و محصول را مشاهده کنید. کالای خواب را درب منزل ، در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید. و پرداخت را در محل انجام دهید.و از خدمات در نتیجه  از فروش تعویض در ۴۸ ساعت در صورت معیوب بودن کالا می باشدفاده نمایید.

طرح تعویض تشک کهنه با نو در تهران

در طرح تعویض تشک کهنه با نو در شرق تهران کمتر فروشگاهی تشک دست دوم شما را خریداری می کنند، باید مراقب باشید که تشک تعمیری یا می باشدفاده شده به شما فروخته نشود.

طرح تعویض تشک در محل و منزل

کارشناس فنی مجموعه کالای خواب رویان برای راحتتر کردن خرید شما مشتریان عزیز فقط در تهران به صورت حضوری در محل حاضر می شوند و در نتیجه  از بررسی، مبلغ تشک کهنه را در تشک نو لحاظ می کنند. و برای این بازدید هزینه ایاب و ذهاب مبلغ ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده می باشد.

مطالب مرتبط سمساری تهران
راهنمای خرید کولرگازی دست دوم در سال 1401
راهنما خرید کولر گازی 1401

تصمیم برای خرید کولر گازی دسته دوم اصولا کارشناسان توصیه می کنند که افراد از خرید کولر گازی دسته دوم Read more

خریدار لوازم خانگی در خیابان افق تهران
خریدار لوازم خانگی در خیابان افق

خریدار لوازم خانگی در خیابان افق تهران  شماره تماس خریدار لوازم خانگی در خیابان افق  آدرس خریدار لوازم خانگی در Read more

خریدار لوازم خانگی در خیابان کرانه تهران 
خریدار لوازم خانگی در خیابان کرانه

خریدار لوازم خانگی در خیابان کرانه تهران  شماره تماس خریدار لوازم خانگی در خیابان کرانه  آدرس خریدار لوازم خانگی در Read more

خریدار لوازم خانگی در خیابان لطیفی تهران 
خریدار لوازم خانگی در خیابان لطیفی

خریدار لوازم خانگی در خیابان لطیفی تهران  شماره تماس خریدار لوازم خانگی در خیابان لطیفی  آدرس خریدار لوازم خانگی در Read more

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس